Kā kļūt par Pētījumu un publikāciju datubāzes autorizēto lietotāju?

Lai kļūtu par Pētījumu un publikācijas datubāzes autorizēto lietotāju, raksti mums e-pastu, kas norādīts sadaļā – Kontakti, kā arī sniedz informāciju, ka iestāde ir tevi deleģējusi minēto funkciju īstenošanai.

Kļūstot par autorizēto lietotāju Pētījumu un publikāciju datubāzē, varēsi iepazīties ar apmācību materiālu par datu ievadi datubāzē.

Informējam, ka iestādes deleģētajam autorizētajam lietotājam, ievadot datus datubāzē, tie netiks tūlītēji publiskoti. Vispirms datubāzes administrators saņems informāciju par jaunajiem veiktajiem ierakstiem, kas ir jāvalidē, tā pārliecinoties par ievadīto datu pareizumu, un, ja nepieciešams, sazināsies ar tevi par nepieciešamajiem precizējumiem.

Tikai pēc datubāzes administratora veiktas ievadīto datu pārbaudes Pētījumu un publikāciju datubāzē jaunievadītie dati tiks publiskoti sabiedrībai.

Atceries, ka datubāzes autorizētā persona jebkurā laikā var veikt nepieciešamos precizējumus un izmaiņas par pētījumu datiem un ierakstiem, vienlaikus atgādinām, ka normatīvajā regulējumā norādītie datumi un termiņi par pētījumu plānošanu un nodošanu ir periods, kurā tiek veikta plānoto pētījumu tēmu dublēšanās novēršana, kā arī tas ir atskaites un analīzes brīdis, lai konstatētu plānoto pētījumu tēmu koncentrāciju attiecīgajās politikas jomās.

Ja tev ir ieteikumi publiskas personas plānoto un nodoto pētījumu datu kvalitatīvākai pārvaldīšanai, noteikti raksti un sūti mums e pastu uz adresi, kas norādīta sadaļā – Kontakti!

 

 

To top