Pētījumu un publikāciju datubāze

Pētījumu un publikāciju datubāze ietver valsts pasūtītos un plānotos pētījumus. Tā sniedz iespēju vienkopus iepazīties ar dažādu jomu un atsevišķu institūciju veiktajiem un plānotajiem pētījumiem ar mērķi palīdzēt politikas plānotājiem ikdienas darbā, lai nedublētu jau esošus līdzīgus pētījumus un sekmētu pierādījumos balstītu politikas plānošanu Latvijā, kā arī sniegtu ieskatu plašākai sabiedrībai par valsts ieguldījumiem konkrētu jomu un nozaru darbības attīstībā.

Meklēšanas parametri

Izvēlētās birkas:
  • Notīrīt visus filtrus
  • Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)

  • Politikas joma

  • Pētījuma klasifikācija

  • Valoda

  • Notīrīt visus filtrus

Rezultāti

Nosaukums
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)
(5)
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)

Pētījuma mērķis:

Pētījuma mērķis tiks definēts.

Pētījuma mērķis:

Pētījuma mērķis ir sniegt pamatotu informāciju un ekspertu rekomendācijas diasporas politikas attīstībai, padziļināti izzinot konkrētus problēmjautājumus, kuru risinājumi šobrīd ir neskaidri.
Ziņojums pievēršas trim problēmjautājumiem:
1. Eiropas valstu prakse: diasporas likumi un definīcijas;
2. Diasporas politikas īstenošanas mehānismi un diasporas pārstāvniecība sarunās ar valsti;
3. Efektīva komunikācija ar diasporu.
Pētījuma rezultātā apzināta Eiropas valstu pieredze diasporas politikā un ekspertu ieteikumi Latvijas prakses veidošanā. Apzināti efektīvākie veidi komunikācijai ar diasporu.

Pētījuma mērķis:

Pētījuma mērķis ir pārbaudīt 2007.gada 7.jūlija referendumā izmantojamo jautājumu uztveramību balsstiesīgo pilsoņu vidū.

Pētījuma mērķis:

Pētījuma „Par nefinanšu sabiedrību problēmām un pārmaiņām saistībā ar eiro ieviešanu – kā eiro ieviešana ietekmē tirdzniecību un ar kādām problēmām saskaras patērētāji” mērķis ir apkopot to 11 ES valstu pieredzi, kuras savās valstīs apritē ir ieviesušas vienoto ES valūtu – eiro, aizstājot ar to līdz tam iepriekš funkcionējušās nacionālās valūtas. Šīs valstis noslēdza pārēju uz vienoto valūtu 2002. gada pirmajā pusē.

To top