Pētījumu un publikāciju datubāze

Pētījumu un publikāciju datubāze ietver valsts pasūtītos un plānotos pētījumus. Tā sniedz iespēju vienkopus iepazīties ar dažādu jomu un atsevišķu institūciju veiktajiem un plānotajiem pētījumiem ar mērķi palīdzēt politikas plānotājiem ikdienas darbā, lai nedublētu jau esošus līdzīgus pētījumus un sekmētu pierādījumos balstītu politikas plānošanu Latvijā, kā arī sniegtu ieskatu plašākai sabiedrībai par valsts ieguldījumiem konkrētu jomu un nozaru darbības attīstībā.

Meklēšanas parametri

Izvēlētās birkas:
  • Notīrīt visus filtrus
  • Iesniedzējinstitūcija

  • Politikas joma

  • Pētījuma klasifikācija

  • Valoda

  • Notīrīt visus filtrus

Rezultāti

Nosaukums
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Iesniedzējinstitūcija
(15)
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Iesniedzējinstitūcija

Pētījuma mērķis:

Pētījuma mērķis ir sniegt precīzāko iespējamo aplēsi par kopējo Latvijas diasporas apjomu, kā arī tās emigrāciju/remigrāciju.

 

Pētījuma mērķis:

Analizēt, kā diasporas pārstāvji meklē un atrod informāciju par darba iespējām Latvijā, kā arī kā nodrošināt Latvijas darba tirgus informāciju diasporā.

Pētījuma mērķis:

Apkopot ar darbaspēka starptautisko migrāciju saistītus datus, kurus EM saņēma no LR iestādēm (PMLP, CSP, VID, NVA, VSAA, VOAVA) un no ārvalstu institūcijām ar ĀM starpniecību, izvērtēt šo datu kvalitāti un noderīgumu darbaspēka aizplūdes analīzei un monitoringam. Papildus tiks izvērtēti trīs datu avoti, kurus identificēja eksperts (EURES konsultantu apmeklētāju reģistrācijas dati, SKDS pētījums „Interna EURES Latvijas dalīborganizācijas darbības novērtēšana”, SAK un SPPI pētījums „Dzīves kvalitāte Latvijā”).

To top