Pētījumu un publikāciju datubāze

Pētījumu un publikāciju datubāze ietver valsts pasūtītos un plānotos pētījumus. Tā sniedz iespēju vienkopus iepazīties ar dažādu jomu un atsevišķu institūciju veiktajiem un plānotajiem pētījumiem ar mērķi palīdzēt politikas plānotājiem ikdienas darbā, lai nedublētu jau esošus līdzīgus pētījumus un sekmētu pierādījumos balstītu politikas plānošanu Latvijā, kā arī sniegtu ieskatu plašākai sabiedrībai par valsts ieguldījumiem konkrētu jomu un nozaru darbības attīstībā.

Meklēšanas parametri

Izvēlētās birkas:
  • Notīrīt visus filtrus
  • Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)

  • Politikas joma

  • Pētījuma klasifikācija

  • Valoda

  • Notīrīt visus filtrus

Rezultāti

Nosaukums
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)
(2434)
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)

Pētījuma mērķis:

Veikt visaptverošu ārpusģimenes aprūpes sistēmas izpēti, identificējot aktuālākās problēmas, nepilnības tajā un izstrādājot ieteikumus nepilnību
novēršanai un ārpusģimenes aprūpes sistēmas pilnveidošanai.

Pētījuma mērķis:

Izpētīt dibennogulumu pārvietošanās un mīnveidīgu objektu aprakšanās dinamiku Rīgas jūras līcī. Izstrādāt Rīgas jūras līča dibennogulumu pārvietošanās matemātisko modeli, kas ietver sedimentu pārvietošanās ilgtermiņa tendences, sezonālo sedimentu pārvietošanās rakstura atspoguļojumu, operatīvu dibennogulumu pārvietošanās aprakstu konkrētu vētru laikā.

Pētījuma mērķis:

Veikt programmējamo platjoslas radiostaciju (Software defined radio (SDR) attīstības izpēti, tehniskos un savstarpējās savietojamības aspektus, savietojamību ar iepriekšējo paaudžu radiostacijām, pozitīvos vai negatīvos aspektus ieviešanai taktiskajos tīklos. Aprakstīt notiekošos procesus katrā atsevišķā blokshēmas elementā.

Pētījuma mērķis:

Noskaidrot karavīra fiziskās, mentālās veselības stāvokļa izmaiņas un dzīves kvalitātes izmaiņas pēc starptautiskās miera uzturēšanas misijas; izvērtēt sociālās un psiholoģiskās adaptācijas līmeni pēc atgriešanās, izpētīt misiju biežuma un ilguma ietekmi uz karavīru fizisko un mentālo veselību, izstrādāt rekomendācijas un ekspressdiagnostikas metodes savlaicīgai veselības traucējumu identificēšanai.

To top