Pētījumu un publikāciju datubāze

Pētījumu un publikāciju datubāze ietver valsts pasūtītos un plānotos pētījumus. Tā sniedz iespēju vienkopus iepazīties ar dažādu jomu un atsevišķu institūciju veiktajiem un plānotajiem pētījumiem ar mērķi palīdzēt politikas plānotājiem ikdienas darbā, lai nedublētu jau esošus līdzīgus pētījumus un sekmētu pierādījumos balstītu politikas plānošanu Latvijā, kā arī sniegtu ieskatu plašākai sabiedrībai par valsts ieguldījumiem konkrētu jomu un nozaru darbības attīstībā.

Meklēšanas parametri

Izvēlētās birkas:
  • Notīrīt visus filtrus
  • Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)

  • Politikas joma

  • Pētījuma klasifikācija

  • Valoda

  • Notīrīt visus filtrus

Rezultāti

Nosaukums
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)
(2434)
Veids
Nodošanas
datums
Joma
Resors (nozares ministrija, neatkarīga iestāde vai pašvaldība)

Pētījuma mērķis:

Analizēt Latvijas rūpniecības un pētniecības sektoru faktisko un potenciālo kapacitāti iesaistīties Latvijas, Eiropas Savienības (ES) un NATO valstu bruņoto spēku apgādē ar produktiem un pakalpojumiem, kā arī iesaistoties starptautiskajās aizsardzības rūpniecības piegādes ķēdēs.

Pētījuma mērķis:

Noteikt valsts augstuma izejas līmeņa (nulles punkta) atrašanās vietu un definēt tā izejas vērtību, uz kuras tiek pamatota augstuma sistēma valstī. Pētījuma rezultātā iegūstams: dabā nostiprināts ģeodēzisks punkts (nullpunkts); formula ar aprakstu aktualizētajam augstuma izejas līmenim valstī jeb Latvijas augstumu sistēmai; metodika par sistēmas savietošanu, vadoties pēc starptautiskajiem standartiem (ISO 19111:2007).
Augstuma sistēma Latvijā tiek cieši saistīta ar kaimiņvalstīm. Pie valsts augstuma sistēmu atkārtotiem atjaunošanas darbiem sistemātiski strādā arī Lietuva, Igaunija un Ziemeļvalstis, ar kurām Latvijas pusei ir cieša sadarbība. Projekta tēma ir cieši saistīta ar Čehijas speciālistu iesākto pētījumu NATO ietvaros par Pasaules okeāna līmeņa (vidējā jūras līmeņa) aprēķināšanu, izmantojot katras valsts aktuālākos datus.

Pētījuma mērķis:

Piemērot simulatoru SAIKU-8 taktisko simulāciju veikšanai, saglabājot līdzšinējās simulatora iespējas un papildināt esošo simulatora aprīkojumu un izstrādāt jaunu aprīkojumu jaunā parauga strēlnieku ieročiem HK G36; nodrošināt iespēju šaušanas simulācijas veikt ar trāpījumu korekciju jaunā parauga strēlnieku ieročiem HK G36.

Pētījuma mērķis:

Pētījuma mērķis ir atklāt vēlētāju uzskatus par faktoriem, kas ietekmēja vēlētāju līdzdalību 2009.gada 6. jūnijā notikušajās Pašvaldību vēlēšanās.

Pētījuma mērķis:

Pētījuma mērķis ir noskaidrot vēlētāju attieksmi un informētību par dažādiem Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanu kārtības aspektiem, tai skaitā, par vēlētāju reģistrācijas kārtību Eiropas Parlamenta un pašvaldību vēlēšanās.

To top